O projekcie

Pobierz ofertę
W celu otrzymania programu i oferty, wypełnij poniższy formularz:
imię:
nazwisko:
telefon:
e-mail:
firma:
Kontakt telefoniczny
Podaj numer telefonu, a zadzwonimy do Ciebie:
telefon:
Stopka

Opinie uczestników Akademii Trenerskich

W celu poznania najnowszych opinii
oraz rekomendacji zapraszamy tutaj:

polub na na Facebook

Minęło kilka miesięcy jak skończyło się szkolenie w Akademii Trenerów Sprzedaży, a ja cały czas jestem pod jego wrażeniem.
Ogromna dawka wiedzy, sposób jej prezentacji jaki i organizacja kursu prowadzonego przez Macieja Weinmann były na wysokim poziomie. Szkolenie nie tylko poszerzyło moją wiedzę, ale przede wszystkim polepszyło umiejętności w zakresie sprzedaży,a także pokazało na co należy zwracać uwagę w tej dziedzinie.

Bardzo dziękuję Maciejowi Weinmann i Zbyszkowi Turlińskiemu za przekazanie wiedzy w sposób ciekawy i praktyczny.

Polecam Akademię Trenerów Sprzedaży wszystkim osobom, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, bo warto jest uczyć się od najlepszych.

Jolanta Włodarczyk
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XX

 
Z listu przesłanego do Szkoły Trenerów Sprzedaży przez naszego Absolwenta: 

Nazywam się Piotr Staniszkis, pracuję w sprzedaży przeszło 25 lat, z czego w branży ubezpieczeniowo-finansowej od lat 20-tu. Zaczynałem od agenta ubezpieczeniowego i poprzez menedżera zespołu, dyrektora oddziału i dyrektora regionalnego zostałem kimś, kto przekazuje swoje doświadczenie innym. Stałem się uznanym w branży trenerem sprzedaży.

Ostatnio wstąpiłem do Akademii Trenerów Sprzedaży w celu wzbogacenia swojej wiedzy i umiejętności w związku z badaniem potrzeb szkoleniowych, tworzeniem szkoleń autorskich, tworzeniem planów szkoleniowych o zakresie ogólnokrajowym oraz docelowo dla podniesienia swoich przychodów o ok. 40% zaraz po ukończeniu Akademii.
 
Oczywiście angażując się w zajęcia XX Edycji ATS oczekiwałem otrzymania narzędzi, które umożliwią mi osiągnięcie mojego celu oraz zdobycia certyfikatu, który będzie rozpoznawalny przez moich przyszłych kontrahentów lub pracodawców.

No i cóż się wydarzyło?

Zacznę od końca – w trzy tygodnie po ukończeniu Akademii Trenerów Sprzedaży otrzymałem propozycję od jednego z większych inwestujących w Polsce zagranicznych graczy w branży, związaną z awansem oraz wzrostem zarobków o nieco powyżej 40%  - oczywiście temat ATS był poruszany podczas rozmów i moim zdaniem miał wpływ na ich rezultat – w każdym razie rozmówcy byli pod wrażeniem zarówno mojego dążenia do rozwoju zawodowego jak również i samej Akademii.

A czy osiągnąłem moje inne cele? Zdecydowanie tak; dzisiaj mam narzędzia, wiem jak i potrafię badać potrzeby szkoleniowe, oczywiście wiem jak i potrafię w praktyce tworzyć moje własne – autorskie szkolenia i wreszcie, dzięki wzbogaconej wiedzy i umiejętnościom jestem w stanie tworzyć  skuteczniejsze ogólnokrajowe plany szkoleniowe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do mnie (+48 506592418) lub E-mail: pstaniszkis@winning.com

Życzę powodzenia w tej jakże szlachetnej i odpowiedzialnej branży przekazywania innym tego, co wiemy, co potrafimy i co jest naszą pasją – słowem kształtowania innych – ATS z pewnością da Ci wiedzę i narzędzia, żebyś sprostał/a temu zadaniu - Maciej Weinmann zarazi Cię swoją pasają.

Piotr Staniszkis
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XX

Już Demostenes w starożytnej Grecji stwierdził, że „małe kroki są początkiem wielkich przedsięwzięć”

Dla mnie osobiście zapisanie się do Akademii Trenerów Sprzedaży było właśnie takim małym krokiem, a jej ukończenie początkiem wielkich przedsięwzięć  jako Certyfikowany Trener Sprzedaży.

Dziękuję Akademii Trenerów Sprzedaży za wskazanie mi zupełnie nowej drogi zawodowej.

Wiedza i profesjonalizm prowadzących w osobach Macieja Weinmanna  i Zbyszka Turlińskiego oraz możliwość poznania innych uczestników, utwierdziła mnie w przekonaniu, że zawsze warto podążać w kierunku księżyca bo nawet jak nie trafisz znajdziesz się wśród gwiazd.

Ty również już dzisiaj możesz wykonać mały krok zapisując się do Akademii Trenerów Sprzedaży. 
 
 
Akademia Trenerów Sprzedaży dała mi wiele nowych umiejetności. Zajęcia były prowadzone w formie warsztatowej, co umożliwiło mi natychmiastowe zastosowanie umiejętności w praktyce.

Dzięki uczestnictwu w Akademii mogę rozwijać swój warsztat trenerski już we własnej działalności trenerskiej.
Na Akademii poznałem wiele wspaniałych osób. Kontakty, które z nimi nawiązałem zaprocentują w przyszłości.

Paweł Iwanowski
Trener Przedsiębiorczości i Biznesu
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XX
 
Miałam przyjemność uczestniczyć w XX edycji Akademii Trenerów Sprzedaży organizowanej przez Macieja Weinmanna i firmę Development Partners.

Było genialnie i profesjonalnie. Za czasem tam spędzonym tęsknię do dzisiaj. Jak chcecie to poczuć i też tęsknić, najlepiej zapiszcie się do tej Szkoły Trenerów Sprzedaży.

Nie czekajcie z podjęciem decyzji zbyt długo, zróbcie to z entuzjazmem a poczujecie, jak nabieracie wiatru w żagle.
A przede wszystkim ATS jest jak latarnia morska, dzięki której wybierzecie odpowiedni kierunek.

Kompetencje prowadzących - Macieja Weinmanna i Zbyszka Turlińskiego, atmosfera panująca sprzyja rozwojowi, niezależnie od tego, na jakim poziomie zawodowym jesteście.

Fajnie było spotkać za pośrednictwem ATS ludzi, którzy inspirują, są otwarci do współpracy i pomocy.

Bertrand Russell powiedział " Szukajcie ludzi wokół siebie, inspirujcie ich ale czerpcie również ich energię i nie dajcie Im odejść od siebie".

Takich ludzi właśnie Wam i sobie życzę.
Spróbujcie a będziecie Zwycięzcami.
 
Było mi miło spotkać ATS na ścieżce mojej drogi zawodowej.

Ania Surdej
Certyfikowany Trener Sprzedaży ATS
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XX
 

Akademia Trenerów Sprzedaży, to szkoła niezwykła, dająca to, czego uczestnik oczekuję.

Decyzja o uczestnictwie w XIX edycji Akademii zapadła bardzo szybko.
Do teraz nie wiem, czy to był impuls, czy coś w rodzaju przeznaczenia, ale nigdy nie będę żałować tego wyboru.

Przyjeżdżając na edycję wrocławską byłem trenerem amatorem, wyjeżdżając stałem się trenerem kompletnym.

Dzięki Akademii utwierdziłem się w wierze, że bycie trenerem to moja droga życiowa, czego wam wszystkim następnym uczestnikom życzę. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, nie wahaj się, naprawdę warto.

Aleksander Siewkowski
dyr ds. rozwoju Omnico sp. z o.o./najszczęśliwszy trener na świecie
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XIX 

Jako uczestnik i absolwent ATS chciałbym powiedzieć wszystkim, którzy się zastanawiają i wahają, naprawdę warto! I to nie tylko z myślą o pracy jako trener, ale również dla managerów oraz kierowników sprzedaży.

Dzięki ATS inaczej zobaczymy pracę własną jak i naszych pracowników, to nowe spojrzenie na biznes.
Ja osobiście po skończeniu Akademii Trenerów Sprzedaży obrałem nowy kierunek w mojej karierze zawodowej, chcę robić to co lubię, a moja praca stanie się moim hobby.
 
Polecam, na efekty nie trzeba długo czekać!

 
Piotr Frankowicz
Dyrektor Handlowy
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XIX
 
Przygodę z Akademią Trenerów Sprzedaży zaliczam do jednych z bardziej udanych. Nie tylko poznałam wiele detali dotyczących sztuki prowadzenia szkoleń sprzedażowych, ale również miło spędziłam czas.

Myślę, że gdyby nie przyjazne nastawienie prowadzących i świetna atmosfera na warsztatach, nie zapamiętałabym tylu informacji. Czuje, że jako trener posiadam wiedzę i umiejętności, żeby to co robię, robić profesjonalnie.

Gorąco polecam Szkołę Trenerów Sprzedaży!

Zofia Zgorzalewicz
Trener Biznesu
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XIX

Dla wciąż wahających się: nie zastanawiajcie się zbyt długo!

Naprawdę warto uczestniczyć w Akademii Trenerów Sprzedaży

Trenerzy - pełen profesjonalizm.
Atmosfera - niepowtarzalna.
Uczestnicy - ludzie, których naprawdę warto poznać.
Szkolenie - bardzo przydatne, wysoki poziom przekazywanych umiejętności.
 
Jeśli ktoś z Was stawia na rozwój to Akademia Trenerów Sprzedaży jest właściwym wyborem.
 
Ja, osobiście jestem bardzo zadowolona i nie żałuję swojej inwestycji.

Czuję się spełniona, dowartościowana i z chęcią wezmę udział w kolejnych tego typu projektach..., ale zaznaczam organizowanych tylko i wyłącznie przez Macieja Weinmanna i Ewę Bryl - Michałowicz.
 
Uczmy się od najlepszych !!!
 
Magda Wańczyk
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XIX

 
 
Gdy piszę tę opinię jestem już kilka miesięcy po zakończeniu zajęć w Szkole Trenerów Sprzedaży. Mogę zatem stwierdzić z perspektywy czasu, że profesjonalnie dobrany program oraz sposób prowadzenia ukierunkowuje uczestników do dalszego rozwoju.

Ważne były informacje, które otrzymaliśmy, ale ponad to stawiam zdecydowanie możliwość przećwiczenia swojego spojrzenia na prowadzenie szkoleń sprzedażowych oraz informację zwrotną od prowadzących Szkołę Trenerów Sprzedaży i refleksję własną.
 
W moim przekonaniu Akademia Trenerów Sprzedaży jest to bardzo dobry element na drodze ku rozwojowi umiejętności sprzedażowych oraz trenerskich w tym zakresie - w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.


Mariusz Zaraś
Trener Sprzedaży Sygma Bank

Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVIII
 
Do Twojego życia zawodowego wkradła się rutyna i utrwalone schematy? Potrzebujesz zmiany? Myślisz o karierze trenera/szkoleniowca/coacha?

Akademia Trenerów Sprzedaży Macieja Weinmanna to najlepsze miejsce by ową konieczną życiową zmianę rozpocząć.

Maciej Weinmann poprzez swoją ogromną wiedzę,doświadczenie trenerskie i nietuzinkową osobowość dostarczy emocji, dzięki którym Twój umysł będzie otwarty na nowe idee, teorie i doświadczenia.

Otrzymując Certyfikat Akademii Trenerów Sprzedaży będziesz ukształtowanym merytorycznie trenerem z pełnym wachlarzem narzędzi trenerskich.

Czy wykorzystasz je jako trener/szkoleniowiec/coach zależy tylko od Ciebie. Bez wątpienia jednak opuszczając Akademię Trenerów Sprzedaży będziesz innym intelektualnie i mentalnie człowiekiem.

Kamil Buliński
Ekspert rynku wydawniczego / Trener Sprzedaży
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVIII

 
„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.” A. Einstein

Akademia Trenerów Sprzedaży otwiera umysł i poszerza wyobraźnie z każdym spotkaniem coraz głębiej, dając niezapomniane wrażenie a przede wszystkim emocje, dzięki którym uczymy się w życiu najwięcej. 
 
Konstrukcja poszczególnych modułów i ćwiczeń jest przygotowana z dbałością o każdą minutę szkolenia, które układają się w całość tworząc kompendium wiedzy i umiejętności jakie winien mieć trener sprzedaży.

Gorąco polecam zarówno osobą stawiające pierwsze kroki w trenerstwie jak i doświadczonym trenerom szukających nowych inspiracji.


Paweł Depukat
Konsultant Bankowy Allior Bank
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVIII

 
Są ludzie, których warto poznać, wiedza i umiejętności, w które opłaca się zainwestować i sprawy, które należy sobie uświadomić. Zajęcia w Szkole Trenerów Sprzedaży to było spotkanie właśnie takich ludzi.

Każdego dnia w mojej pracy korzystam z wiedzy i umiejętności, które zdobyłem wraz z Certyfikatem Trenera Sprzedaży - a więc opłacało się!

Warto inwestować w swój zawodowy rozwój, doceniać innych i zachęcać ich do rozwoju. Udział w zajęciach ATS w pełni mi to uświadomił.

Profesjonalizm i entuzjazm w pracy nie muszą się wykluczać. Doskonale współgrały na zajęciach prowadzonych przez Macieja Weinmanna.

Szkoła Trenerów Sprzedaży może być świetną przygodą w gronie ciekawych ludzi, poszukiwaniem pomysłu na własną drogę zawodową.

Dla mnie był to także ważny krok w rozwoju profesjonalnych umiejętności handlowych, zdobyciu i uporządkowaniu wiedzy z dziedziny szkoleń sprzedażowych.

Z wielkim entuzjazmem Wszystkim te zajęcia polecam!!!

Krzysztof Mróz
Regionalny Kierownik Sprzedaży Maspex Wadowice
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVIII

 
Ciekawie, inspirująco, praktycznie.

Z niedowierzaniem obserwowaliśmy się nawzajem jak z sesji na sesję uczestnicy przekształcają się z pasjonatów w profesjonalnych trenerów sprzedaży. Jak przegotowują coraz lepsze skrypty i materiały szkoleniowe i jak coraz sprawniej i pewniej prowadzą swoje moduły.
 
Co ważne - ATS nie zabija kreatywności uczestnika. Wręcz przeciwnie. Umiejętnie podsycana wiara we własne siły i kompetencje, to znaczy pomysły autorskie, specyficzną wiedzę ekspercką i ich profesjonalną realizację, pozwoliła poczuć się pewnie każdemu i każdej z nas. Na pełnej prędkości dobiliśmy do certyfikacji. Czy to już koniec? Szkoda.

Gorąco polecam.

Zbigniew Turliński
CSE Program Manager, Avon.
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVIII

Uczestnictwo w Akademii Trenerów Sprzedaży było jedną z lepszych decyzji mających wpływ na przebieg mojej kariery. Wykształcone umiejętności są niewątpliwym atutem na rynku pracy.

Doskonała organizacja i bardzo dobrze przemyślany program spotkań pozwoliły nie tylko zdobyć umiejętności trenerskie, ale również gruntownie usystematyzować własną wiedzę na temat procesu sprzedaży.

Trenerzy Akademii prowadzą warsztaty zawsze tak, aby uczestnicy po ukończeniu szkolenia sami chętnie dalej rozwijali się w kompetencjach trenerskich i sprzedażowych. Warto dodać, że na szkoleniach Akademii można spotkać ludzi wyjątkowych, którzy inspirują siebie nawzajem. ATS zapewnia wiedzę, umiejętności, inspirację i motywację. Polecam wszystkim, dla których rozwój osobisty jest w życiu co najmniej ważny.

Kamil Put
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVII

Pracuję od kilkunastu lat w korporacjach w branży finansowej. Przeprowadziłam mnóstwo szkoleń produktowych i produktowo-sprzedażowych, a także sprzedażowych. 


Po co w takim razie była mi przygoda z ATS?

Wytrąciła mnie z rutyny, jednocześnie porządkując i ustawiając w mojej głowie we właściwych proporcjach wiedzę teoretyczną na temat nauczania i uczenia się oraz praktyczne umiejętności trenerskie.

Praca i nauka w grupie osób skupionych na podobnych celach zawodowych, ale pracujących w różnych branżach była doświadczeniem niezwykle odświeżającym i dodającym energii.

Z ATS poza certyfikatem wyniosłam kilka nowych, cennych relacji międzyludzkich, ugruntowane poczucie że jestem na dobrej drodze zawodowej oraz mnóstwo entuzjazmu i zapału do pracy.

Żal, że „szkoła” się skończyła, sam się za mną plącze. Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze jest mieć swojego Mistrza.

Moim „guru” od czterech lat, niezmiennie, jest Maciej Weinmann autor programu Akademii Trenerów Sprzedaży.

Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest tylko w ATS


Maja Szwedzińska,
Trener, korporacja finansowa
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVII

 

Jako młody Trener  mogę z pełną odpowiedzialnością polecić AKADEMIĘ TRENERÓW SPRZEDAŻY wszystkim niezdecydowanym.

Sposób prowadzenia szkoleń oraz przekazywana wiedza nie pozostawia złudzeń że ma się kontakt z Profesjonalistami.

Powiem krótko ATS WSKAŻE CI DROGĘ : )  Ja już wiem nad czym muszę pracować i jak mogę to poprawić
 
Przemysław Staroń
Freelancer / Trener Sprzedaży
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVII

 
 
Kiedy zapisywałem się do Akademii Trenerów Sprzedaży miałem jeden cel, zwiększyć swoja wiedzę w zakresie prowadzenia szkoleń i muszę powiedzieć ze w ATSie spełniono moje oczekiwanie w 200%.

Wiedzę którą tam zdobywałem od razu wprowadziłem do swoich szkoleń, dzięki czemu ich atrakcyjność i efektywność wzrosła a uczestniczy z większym entuzjazmem podchodzili do moich szkoleń.

Serdecznie polecam Akademię Trenerów Sprzedaży, dla tych którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się w jaki sposób prowadzić świetnie i profesjonalne szkolenia.

Robert Rogala
Trener Sprzedaży
Zepter International
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVII

Na początku pragnę raz jeszcze podziękować za możliwość uczestnictwa w tak niesamowitym przedsięwzięciu jakim były warsztaty Akademii Trenerów Sprzedaży.

Zdobyta wiedza, umiejętności i nowe doświadczenia pozwoliły mi na tworzenie nowej ścieżki kariery zawodowej. ATS była i jest dla mnie inspiracją do działania, rozwoju i tworzenia.

Wiem, że idę do przodu według własnej wizji, marzeń i celów a przecież właśnie to jest w życiu najważniejsze :) Jeszcze raz wielkie DZIĘKI i proszę o więcej ! :)  

Małgorzata Kwade
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVI

 
W ciągu mojej 15-to letniej pracy handlowca przeszedłem wiele szkoleń, ale Akademia Trenerów Sprzedaży to było wyjątkowe przeżycie. Udział w tym niezwykłym projekcie pozwolił mi spojrzeć na moje dotychczasowe działania z zupełnie innej strony i równocześnie stał się inspiracją do poszukiwania własnej ścieżki kariery.

Udział w Akademii Trenerów Sprzedaży wyzwolił we mnie dodatkowe pokłady energii i motywacji, o których istnieniu nawet nie miałem pojęcia. Jeśli połączymy sporą dawkę wiedzy z praktycznymi ćwiczeniami i wspaniałą atmosferą, doprawimy niebanalnymi metodami i dodamy szczyptę humoru, otrzymamy wspaniałe danie: ATS.
 
Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że udział w Akademii Trenerów Sprzedaży był jedną z najlepszych inwestycji w moim zawodowym życiu - już w tydzień po certyfikacji zostałem zaproszony do współudziału w projekcie szkoleniowo - doradczym. Oto siła referencji :)

Dziękuję moim trenerkom Monice i Agnieszce, dziękuję Maćkowi, dziękuję całej grupie.

Filip Kamizela
Handlowiec
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XVI

 
 
Od roku pracuję jako trener specjalizujący się w tematyce sprzedaży i moim celem było po pierwsze usystematyzowanie wiedzy, którą posiadam. Po drugie moim celem było odkrycie praktycznych rozwiązań, które będę mogła jak najszybciej wdrożyć w mojej pracy, dzięki czemu, spojrzę na nią jeszcze inaczej, jeszcze lepiej, ciesząc się z każdego kolejnego szkolenia przygotowywanego i przeprowadzanego przeze mnie.

Cele te bezapelacyjnie osiągnęłam, a to co uważam za największą dodatkową wartość, to utwierdzenie mnie w przekonaniu, które dotychczas było jedynie nieśmiałym przypuszczeniem, że zawód trenera to zajęcie idealnie dopasowane do mojej osobowości i umiejętności.

Dzięki Akademii Trenerów Sprzedaży mam jeszcze więcej motywacji i odwagi do podejmowania kolejnych fascynujących wyzwań trenerskich! Dziękuję Wam za to!

Marta Ciapka
Trener Wewnętrzny
BNP Paribas Fortis 
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XV


Ukończyłam XV edycję Akademii Trenerów Sprzedaży .

Była to dla mnie niezwykła przygoda. Zajęcia pomyślane i prowadzone w taki sposób, aby każdy uczestnik wyniósł z nich konkretne, stojące na wysokim poziomie umiejętności.

Wiedza przekazana w sposób uporządkowany i bardzo przystępny. Do tego fantastyczna atmosfera w grupie no i ogromna porcja dobrego humoru.

Cóż można chcieć więcej? Życzyłabym sobie, aby wszystkie szkolenia właśnie tak wyglądały. Uczmy się od najlepszych.

Ewa Trzcińska
Dyrektor ds Sprzedaży
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XV

Czym jest Akademia Trenerów Sprzedaży ?

Bez wahania powiem że udział w tym projekcie przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Wiedza, umiejętności jakie otrzymujemy podczas pięciu modułów to największa wartość tej szkoły.

Ludzie, klimat jaki panuje na zajęciach to kolejna wartość dodana. Możliwość wymiany doświadczeń znakomicie wpisane w każdy moduł tematyczny.

Cele z jakimi poszedłem do szkoły ATS:

- Poszerzyć wiedzę i umiejętności na temat procesu sprzedaży,
- Zrealizować swoją ambicję zawodową – zostać Trenerem Sprzedaży

…dziś wiem, że zrealizowałem je w 110%.

Dziękuję prowadzącym Jackowi  i Monice za wiedzę, umiejętności, które wyniosłem z ATS. Dzięki również za możliwość poznania wspaniałych ludzi.

Piotr Majtyka
Wolny strzelec , przyszły Trener
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XV
 
Minęły już dwa tygodnie od "wielkiego finału". Mogę stwierdzić z czystym sumieniem, było warto!

Przed ATS-em nie spodziewałem się takiego efektu. Sposób podania wiedzy, możliwość sprawdzenia się w praktyce - pierwszy raz spotkałem się z tak perfekcyjną formą szkolenia.
A co najważniejsze moja postawa uległa zmianie.

Nabrałem pewności i zobaczyłem siebie z innej strony, tej lepszej :).

Wiem, że chcieć to móc i taka inwestycja była bardzo mi potrzebna. Wiele rzeczy w pracy zrobiło się dużo prostszymi. Jeszcze nie szkolę :(, ale podczas sprzedaży zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję z uśmiechem na twarzy i myślę, tego mi brakowało!

Postawione cele zrealizowane, prawie :)

Pozostało zmienić coś zawodowo na lepsze, a potem już tylko "z górki".

Dzięki serdeczne za wszystko, naprawdę było warto!!!
 
Radosław Korenkiewicz
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XV
 
 
Szkolenie  Akademia Trenerów Sprzedaży mogę gorąco polecić jako coś naprawdę przydatnego w procesie szkoleń dla grup handlowców.

Poznawanie metodologii oraz trening umiejętności praktycznych to jest to czego na tym treningu można doświadczyć  i w dalszym okresie wykorzystać…. No i ta atmosfera!!!

Zdecydowanie warte polecenia!!!

Wiesław Kuczek
Dyrektor Zarządzający
SPETECH Sp. z o.o
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XIII
 

Akademia Trenerów Sprzedaży to unikalna wiedza i doświadczenie prowadzących, która  w połączeniu z umiejętnością dzielenia się nimi daje wyjątkowy efekt uczestnikom.

Podróż jaką odbyłem w trakcie edycji XII warszawskiej Akademii Trenerów Sprzedaży trudno porównać z zwykłym szkoleniem. Usystematyzowana wiedza z zakresu  metodologii organizowania i prowadzenia szkoleń jaką otrzymałem, wsparta ogromną różnorodnością i doświadczenie uczestników otwiera oczy, zwiększa horyzonty i daje pozytywnego kopa do dalszej pracy. 
 

Ponadto bycie absolwentem to również możliwość przynależności do elitarnego Klubu Trenera organizowanego przez ATS. 

Jeśli interesuje Cię rozwój to serdeczne polecam !!!
 
Leszek Zieliński
Prezes Zarządu
Biuro Promo Sp. z o.o.
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XII 

 
Akademia Trenerów Sprzedaży to miejsce, które zaskakiwało mnie pozytywnie na każdym kroku:

Krok 1 – Fantastyczni prowadzący -  otwarci na uczestników i bardzo serdecznie. Jednak przede wszystkim zwróciłem uwagę na ich profesjonalizm, wiedzę i ogromne przygotowanie merytoryczne. Należy także nadmienić, iż są to ludzie którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i pokazują jak to wszystko działa „od strony kuchni”.

Krok 2 – Uczestnicy – ludzie którym chciałbym podziękować za bardzo „owocową” współpracę przez ostatnie 5 miesięcy. Dziękuję za wspaniałą atmosferę, życzliwość, wrażliwość, za Wasze doświadczenia, z którymi także chętnie się dzieliliście. Mówiąc o atmosferze, należy także złożyć hołd prowadzącym, gdyż to oni budowali ten czar – magię jaką rozsiewa Akademia Trenerów Sprzedaży.

Krok 3 – Program Akademii Trenerów Sprzedaży – Prawdziwa rewolucja w podejściu do szkoleń. Praktyczna wiedza merytoryczna, którą odkrywałem poprzez własne doświadczenia. Już po pierwszym module od razy przeprogramowałem swoje własne szkolenia. Po kolejnych ciągle miałem niedosyt wiedzy i z niecierpliwością czekałem na kolejny moduł. Program Akademii jest na Piątkę z Plusem!

Krok 4 – Liderem Edycji XII w Warszawie był Maciej Weinmann – Osoba kompetentna, zawsze profesjonalnie przygotowana i zorientowana na uczestników i proces zachodzący w grupie. Jednak przede wszystkim Maciej to wspaniały człowiek, z dużym poczuciem humoru, który wspaniale komponował się w proces treningu. Doskonale wie jak zbudować dobrą, przyjacielską, ale też bezpieczną dla uczestników atmosferę w grupie.

Podsumowując – Byłem na wielu szkoleniach i widziałem wielu prowadzących – ale… Jeśli myślisz o zostaniu Trenerem Sprzedaży – ATS to właściwe miejsce, gdzie należy postawić za równo pierwsze, jak i drugie a nawet trzecie kroki. To miejsce gdzie uczestnik otrzymuje fachową wiedzę, gruntowne przygotowanie, a wszystko podparte wieloma praktycznymi ćwiczeniami, które z miejsca budują konkretne umiejętności. Akademia Trenerów Sprzedaży to inwestycja, która zaprocentuje wielokrotnie w Twoim życiu!  W moim już działa!

Krzysztof Kusik
Coach/Trener
Właściciel firmy szkoleniowej „Future Mind”
www.future-mind.eu
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XII 
 
 
W przeciwieństwie do innych szkoleń, w których brałem udział, ATS wyróżniał się bardzo pozytywnie. Atmosfera, ilość ciekawych zagadnień, ćwiczenia praktyczne i dynamiczne reakcje prowadzących na zmieniające się sytuacje były bardzo motywujące. Było to 5 miesięcy otwierających głowę na możliwości usprawnienia swojego warsztatu.

Znalazłem wszystko, co było mi potrzebne: materiały, otwarta dyskusja, ludzie (wliczam również Prowadzących :)).

ATS zmienił moje podejście do pracy szkoleniowej o tyle, że teraz sam prowadzę autorskie  treningi sprzedażowe i  już  nie muszę się martwić oddając Handlowców w ręce przypadkowych szkoleniowców.

ATS - (Absolutnie Twórcze Spotkania)

Życzę Wszystkim takiej wesołej grupy, z jaką miałem przyjemność pracować !!!

Łukasz Makówka
Dyrektor Handlowy
Vipera Cosmetics
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XII


 
Jeżeli zechcesz:

- uwierzyć w siebie
- rozwinąć się zawodowo
- zachować dystans do wielu spraw
masz to zagwarantowane zapisując się do

AKADEMII TRENERÓW SPRZEDAŻY
DEVELOPMENT PARTNERS
 
Ogromna wiedza, profesjonalizm,zaangażowanie i pasja osób prowadzących i współpracujących trenerów - to wszystko składa się na gwarancję sukcesu Twojej firmy i osób w nich uczestniczących - my tego doświadczyłyśmy.

Super atmosfera, partnerskie podejście podczas szkolenia, przyczyniły się do zmiany naszego spojrzenia na świat i ludzi. Niesamowici uczestnicy, ich otwartość, pogodne usposobienie - to było podstawą do wymiany doświadczeń i poglądów.

BYŁA TO NASZA PRZYGODA ŻYCIA !!!!!
Szkolenie nauczyło nas, że:

"Mądry człowiek powinien się uczyć od wszystkich"
                                                  /Akbar/
Asia i Magda
Podpisujemy się indiańskim imieniem " UKRYTE TALENTY"
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XII   
 
Po raz pierwszy w życiu zobaczyłem sens i istotę szkoleń, do tej pory odbyłem ich bardzo dużą ilość i żadne nie trafiło do mnie tak mocno jak Akademia Trenerów Sprzedaży.

Słowo szkolenie nabrało w moich oczach całkiem innego wyrazu.Jestem pod wielkim wrażeniem tego co doświadczyłem jako uczestnik ATS. Gorąco polecam i zapraszam wszystkich do przeżycia przygody, w którą zabierze Was Akademia Trenerów Sprzedaży.

Naprawdę Warto !!!!

Ponadto dziękuję wszystkim, z którymi miałem przyjemność przeżywać te wspaniałe chwile.....

Sławomir Młynarczyk
doskonalenie kompetencji sprzedażowych
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja XII 

ATS łączy w sobie przyjemność uczenia się i zdobywania wiedzy, przebywanie w świetnym zespole oraz  możliwość sprawdzenia się w działaniach  dla wielu wcześniej niewyobrażalnych.

Po pierwszym module odkryłam, że potrafię więcej niż po wszystkich dotychczas szkołach i studiach podyplomowych razem wziętych. Jak to możliwe ?

Podstawowym motorem ATS jest inspirowanie uczestników do rozwoju i usuwanie wszelkich przeszkód (stworzonych w ich głowach) na drodze do sukcesu. A przecież nie od dziś wiadomo, że każdy może spełnić swoje marzenia, jeśli tylko przestanie tworzyć wyimaginowane przeszkody na drodze działania.

Podstawowym atutem i bogactwem Akademii jest wspaniały zespół Trenerów  prowadzących.

Tu nie można nie zauważyć Macieja Weinmanna, całym sercem i duszą oddanego Akademii i każdemu uczestnikowi z osobna!

Nadtrener ( jak mówią w kuluarach) ma niezwykły dar  inspirowania uczestników do rozwoju, żyje ich sukcesami i autentycznie się z nich cieszy. Potrafi dotrzeć do każdego indywidualnie i przekonać go, że jest wyjątkowy i może jeszcze więcej!
 
Niespotykane osobowości to również Ewa  i Jacek – prawdziwe perły ATS.

Serdecznie polecam Akademię Trenerów Sprzedaży i wiem co mówię, naprawdę warto!

Aleksandra Rutkowska
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IX 

Szkolenie w ATS było dla mnie przede wszystkim inspiracją do dalszej nauki i rozwoju na stanowisku trenera. Najważniejsze tematy, które zapadły mi głęboko i będę je stosowała w pracy jako trener to nauka poprzez doświadczanie, nauka w której jest jak najmniej teorii a jak najwięcej ciekawych rozwiązań.

Bardzo pomógł mi moduł dotyczący projektowania szkoleń - pozbyłam się obaw i teraz wiem od czego zacząć, i jakie etapy przejść po kolei aby szkolenie przyniosło rezultat.

Ważny był również etap przeprowadzenia krótkiego i dłuższego szkolenia przed uczestnikami i trenerami, jest to możliwość zmierzenia się ze stresem związanym z wystąpieniem przed grupą, ale też okazja do uzyskania szczerych informacji zwrotnych.

I jeszcze jeden bardzo ważny plus - poznałam przewspaniałych ludzi i była to wspaniała okazja do podzielenia się doświadczeniami (nie tylko związanymi z pracą).

Agnieszka Depczyńska
Kierownik ds treningów sprzedaży
ZT "Kruszwica" S.A.
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IX

Akademia Trenerów Sprzedaży diametralnie zmieniła moje poglądy i punkt widzenia na temat prowadzenia szkoleń sprzedażowych. Myślałem że wiem dużo na ten temat. Jak bardzo się myliłem uświadomiła mi profesjonalna kadra prowadząca, szczególnie "Nadtrener" Maciej oraz "Mistrz Informacji Zwrotnej" Jacek.

Ten projekt to kompletna dawka praktycznych umiejętności, niezbędnych dla obecnych oraz przyszłych trenerów, podzielona na pięć logicznie następujących po sobie bloków tematycznych.

Uczestnictwo w Akademii znacząco przyspieszyło osiągnięcie mojego najważniejszego celu zawodowego, gdyż za niecały miesiąc podejmuję pracę na samodzielnym stanowisku, jako wewnętrzny trener sprzedaży.


Sławomir Skowron
Trener Sprzedaży w Zakłady Mięsne "Dobrowolscy
"
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IX 

 

 „Sukces i osiągnięcia zależą w 80 procentach od psychiki. To, co osiągasz, wynika przede wszystkim z tego, jak myślisz o sobie samym, o swoim życiu i o otaczających Cię ludziach…..”

W życiu ciągle uczymy się i szukamy własnej drogi „ drogowskazu”…. i dzięki  pieciu modułom w jakich miałam przyjemność uczestniczyć, wiem jak projektować szkolenia, aby były efektywne i nie tylko.

Wiedzę i umiejętności  dotyczące psychologii sprzedaży, coachingu, projektowania szkoleń  już wykorzystuje w pracy, zarządzając Działem Handlowym.

Trenerzy świetnie przygotowani merytorycznie, profesjonalizm, rewelacyjna atmosfera w grupie, otwartość, aktywność, bezpieczeństwo, zaangażowanie, wsparcie,  to kilka cech, które charakteryzują obu Maćków. Doświadczenie, przeżywka i emocje to kluczowe słowa, które zmieniły całkowicie moje  dotychczasowe spojrzenie na szkolenia.

Są wysokiej klasy szkoleniowcami i cieszę się ,że uczą zmiany postawy, która jest początkiem drogi w osiągnięciu sukcesu. Zarzucili haczyk, dali narzędzie i zapewne czekają, komu uda się podjąć wyzwanie.

Jestem bogatsza o nowe doświadczenia, wiedzę, umiejętności i emocje, jakie towarzyszyły mi podczas tych kilku miesięcy i  polecam  skorzystanie z ofert szkoleniowych jakie proponują bo dzięki nim będziecie jeszcze lepsi. Ja już jestem………


Anita Zwolak

Menedżer ds. sprzedaży
Lupus Sp. J.
Akademia Trenerów Sprzedaży edycja VIII

Prowadzę szkolenia od 1999 roku w różnych firmach, korporacjach i dużych strukturach sprzedażowych.

Dlaczego zatem Akademia Trenerów Sprzedaży?

Bo otrzymujemy tu narzędzia, pracujemy nad warsztatem oraz zyskujemy bogate doświadczenie dzięki uczestnikom i prowadzącym.

Co możemy po ukończeniu Akademii Trenerów Sprzedaży?

Możemy i potrafimy stworzyć, zaprojektować oraz przeprowadzić profesjonalne treningi, a także zafascynować nimi uczestników naszych przyszłych szkoleń. Możemy korzystać z wiedzy i pomocy prowadzących.

Maćku, Ewo dziękuję za taką możliwość !

Możemy nawiązać ciekawe znajomości, przyjaźnie, poznać ludzi, którzy chcą się rozwijać -  są nam bliscy.

Możemy tworzyć świetny zespół, który nie tylko zdobywa wiedzę i doskonali swoje umiejętności, ale również z poczuciem humoru, dobrze się bawiąc otwiera nowy, ciekawy etap w swoim życiu.

Możemy stawiać sobie nowe cele i osiągać je !

To można tu dostać, również dzięki temu, że dajemy dużo od siebie :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników, trenerów, przyszłych trenerów oraz prowadzących.

Życzę Wam wielu sukcesów !

Andrzej Biskupski
Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży Funduszy
PKO/Credit Suisse S.A. (podczas szkolenia)

Menedżer ds. Dystrybucji w ING TFI S.A. (obecnie)

Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VII


Akademia Trenerów Sprzedaży przerosła moje wszelkie oczekiwania, a jestem wymagającym klientem.

Szkolenie składające się z pięciu modułów nie tylko w zupełności przygotowało mnie do prowadzenia szkoleń, ale uświadomiło mi jak być "profesjonalnym" trenerem. Co robić, jak robić i czego nie robić !

Wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie, prowadzących Macieja i Ewy to rzadkość na dzisiejszym rynku. Atmosfera szkoleń, wymiana doświadczeń, poglądów, to niezastąpiona wartość którą wyniosłam ze szkoły trenerów,  która na zawsze zmieniła moje spojrzenie na ludzi i świat. 

Agnieszka Przybylska
Doradca Finansowy Premium Banking
Raiffeisen Bank Polska 
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VII

...co myślę o Akadami Trenerów Sprzedaży?

Po mało budujących poszukiwaniach odpowiedniej szkoły trenerskiej, pewnego dnia wybijam numer telefonu Macieja Weinmanna – szefa ATS.

Ku mojemu zdziwieniu trafiam na profesjonalnego, konkretnego i sympatycznego gościa, który nie wyciąga królików z kapelusza, używa zrozumiałych wyrazów języka polskiego i o dziwo nie udaje żadnego guru! W kilkunastozdaniowej wypowiedzi wyczerpał  wszystkie wyrywające się pytania.

Zapytałem tylko – jak szybko mogę zacząć?

…jak było na samym szkoleniu?

Powiem krótko – szkoda, że już się skończyło!   

Daniel Leśniak
Dyrektor ds. Handlowych i Marketingu
EO TECH
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VII

 

Poszukiwanie  szkoły dającej mi możliwość poznania i rozwinięcia umiejętności trenerskich zajęło mi sporo czasu – ostateczny wybór „padł” na Akademię Trenerów Sprzedaży – kiedy przekonałam się , że był on słuszny ? – już po pierwszym module a obecnie , czyli pół roku po zakończeniu swojego kursu utwierdzam się jedynie w tym przekonaniu. W trakcie pięciu modułów potraficie pokazać „oblicze” pracy trenera , zainspirować do działania  oraz zarazić i przelać na uczestników swoją pasję trenerską.

Szczególnie ważnym dla mnie był i jest  również fakt , że widząc zaangażowania   i doświadczenie uczestników z różnych dziedzin  świetnie łączcie je programem poszczególnych modułów – każdy ma szansę wnieść coś od siebie – co daje niepowtarzalną   i bardzo zindywidualizowaną atmosferę każdej edycji.

.....i co najważniejsze  !!!!  kiedy już wręczycie certyfikat – nie zamykacie drzwi za sobą – spotkania w ramach Klubu ATS – to strzał w „10” – tu bowiem można spotkać ludzi   dla których trenerstwo to coś więcej niż sposób na zarabianie pieniędzy , jest to czas, który dostarcza nowych inspiracji, pozwala na wymianę doświadczeń,opinii oraz doskonali warsztat trenerski.

Pozdrawiam prowadzących i absolwentów  oraz  polecam przyszłym uczestnikom

Beata Basista
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VII  

Akademia Trenerów Sprzedaży to góra,  na którą powinno się wspiąć, aby osiągnąć sukces w sprzedaży!

Wiedza, którą przekazali Nam Maciej i Ewa to niezbędne antidotum na pokonanie różnych problemów zwłaszcza w branży, w której mamy do czynienia na co dzień ze sprzedażą, obsługą klienta i relacjami z klientami.

Wiedza oraz sposób prowadzenia na najwyższym poziomie!

A Uczestnicy...to ludzie których nigdzie indziej nie spotkacie -  TYLKO W ATS!

Wybierając ATS zyskałem bardzo cenną wiedzę, nabyłem nowe umiejętności, poznałem wielu ciekawych i wspaniałych ludzi, a przede wszystkim zdobyłem zupełnie nowe doświadczenia, które z pewnością będę wykorzystywał w mojej pracy przez długi czas.
 
Mówiąc wprost ,,Trzeba Być w ATS i Po Prostu To Przeżyć" 

Paweł Łuczkiewicz
Dyrektor Regionalny
Gold Broker Profesjonalna Instytucja Finansowa
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VII

 „Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, gdy nie wiesz, dokąd zmierzasz”.
                                                                         
                                                 Charles Maurice Talleyrand


Uczestnictwo w Akademii Trenerów Sprzedaży dało mi możliwość zastanowienia się dokąd zmierzam i pomogło wyznaczyć  cel. Teraz już tylko zostaje mi podążać obraną ścieżką !


Agnieszka Oniszczenko
Specjalista ds personalnych
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VII


Pracując od  16  lat w działach handlowych, w tym pięć ostatnich na wysokich stanowiskach managerskich, zdążyłem zdobyć bardzo duże doświadczenie w sprzedaży. Do Akademii Trenerów Sprzedaży trafiłem z przekonaniem, że znając się na sprzedaży i trochę na szkoleniach potrzebny mi tylko „papierek”, aby móc stworzyć własna firmę szkoleniowo – doradczą.

Dzięki bardzo praktycznemu programowi Akademii,  ewidentnie wynikającemu  z własnego, bogatego doświadczenia i  praktyki w szkoleniach osób prowadzących zajęcia, uświadomiłem sobie ilu rzeczy nie wiem.

Od Maćka i Ewy (prowadzących Akademię) dostałem wiedzę i niezbędne narzędzia szkoleniowe dzięki którym jestem w stanie stworzyć i przeprowadzić szkolenia nawet w najbardziej wymagających grupach uczestników.

Po Akademii Trenerów Sprzedaży śmiało mogę stwierdzić, że jestem gotowy do świadomego i skutecznego  szkolenia innych. Uważam, że jestem osobą bardzo krytyczną i wymagającą – Akademia Trenerów Sprzedaży spełniła moje oczekiwania w stu procentach.

Filip Szczepański
EMPIRIUS – doskonalenie działów sprzedaży
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VI 

Witam,

Jestem przeszczęśliwa!

Zrealizowałam właśnie swój ostatni punkt na mojej "Mapie Marzeń" - Jestem Trenerem Sprzedaży!

Hurra!!! Tak jak sobie wymarzyłam :)))

Oprócz niesamowitej satysfakcji, wielkiej wiedzy jaką posiadłam, poprawiłam również swoje umiejętności i ... co najważniejsze poznałam fantastycznych ludzi z którymi, mam nadzieję będziemy wspólnie tworzyć wspaniałe miejsce:  "Klub Trenerów ATS"

Kochani Trenerzy było mi bardzo miło razem z Wami zdobywać wiedzę i uczyć się pieknej sztuki bycia TRENEREM :)

Maćku - nauka pod Twoim czujnym okiem to prawdziwa przyjemność. Pełen profesjonalizm!

Gratuluję Akademii Trenerów Sprzedaży -  Jesteś Wielki !

Pozdrawiam wszystkich trenersko,

Angela Madejska
Trener Sprzedaży i Rozwoju Osobistego
http://www.wena7.pl/

Akademia Trenerów Sprzedaży edycja VI

Akademia Trenerów Sprzedaży to dla mnie niepowtarzalna przygoda intelektualna, podróż w gronie zawodowych profesjonalistów - Przyjaciół

" Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim.” C.L.S. de Montesquieu   

To sztuka, którą posiadł Maciej Weinmann Lider Akademii Trenerów Sprzedaży.

Jakub Stawicki
Gawin-Mon doskonalenie kompetencji sprzedażowych
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja VI

Na Akademię Trenerów Sprzedaży natknęłam się przez przypadek, kiedy w gąszczu propozycji firm szkoleniowych szukałam w internecie tej jedynej, dzięki której będę mogła nauczyć się bycia dobrym trenerem sprzedaży. Jak się później okazało nic nie dzieje się bez przyczyny i to nie był przypadek, że po wnikliwym przeczytaniu oferty Development Partners zadzwoniłam do Macieja Weinmanna, żeby wypytać o szczegóły.

Rozmowa była jak każda inna, zapewniał o wysokim poziomie akademii, o sukcesach, wartościach, o dobrym programie. Sposób w jaki to robił był bardzo zachęcający. W jego głosie słyszałam ogromne zaangażowanie, pasję i pewność w tym co mówi.

Miał po prostu rację!  

ATS jest niesamowitą przygodą. Krainą, w której oprócz warsztatu trenera sprzedaży poznałam świetnych ludzi. Ludzi tworzących atmosferę współpracy, życzliwości, pomocy, dobrych rad, ale i słów krytyki, wskazujących obszary do rozwoju.

Wielkie dzięki za to!

To dzięki Wam nabrałam większej pewności w siebie i w moje predyspozycje. Mogłam wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce, bo już wiedziałam jak - dostałam do tego potrzebne narzędzia...

Po każdej sesji szkoleń omawiane zagadnienia wykorzystywałam w mojej pracy i sprawdzałam czy mają rację. No i mieli - nic nie było "wyssane z palca". Teraz mogę się pochwalić, że dzięki doświadczeniu jakie u Was zdobyłam odniosłam mały sukces - awansowałam w firmie, dostałam małą podwyżkę, więcej obowiązków oraz samodzielnych zadań. Udowodniłam mojemu przełożonemu, że dokonał dobrego wyboru i jestem właściwą osobą na właściwym miejscu ;-)

ATS to niekończąca się opowieść, w której było mi dane wziąć udział i szczerze polecam! Szczególnie tym, którzy się jeszcze wahają. Do odważnych świat należy, a tutaj są tylko tacy ludzie !!!

Urszula Wereda
Specjalista ds. personalnych i szkoleń
ASAJ Sp. z o.o.
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V 

Dzień w którym zapisałam się do Akademii...to jedno z moich najpiękniejszych  wspomnień.

Czym była dla mnie i czym jest do tej pory ta chwila?

To niesamowita   radość, dzięki której  przyciągam strumień tego co radosne, to szczęście, które mam w zasięgu reki. Czułam się  w tej szkole jak projektant swojego przeznaczenia, którego sama jestem autorem  po dzień dzisiejszy . Pióro tkwi w mojej ręce a wynik zależy od tego, co wybiorę.

Korzystając z okazji  dziękuję całemu  zespołowi trenerów, bo Wasze zaangażowanie w pracę to jednocześnie dowód zaufania wobec Firmy, którą reprezentujecie.

A Wy Nowi Uczniowie !
 ...poddajcie się tej niesamowitej przygodzie w Nowej Szkole, przeżywając ją każdy na swój sposób , najpiękniej jak potraficie aby pozostała w Was jak najdłużej to tak jak tkwi we mnie do tej pory...

Barbara Zontek
DSA Financial Group S.A.
Dyrektor Regionalna
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V

Od kilku lat jestem trenerem wewnętrznym i w związku z tym miałem okazję uczestniczyć w nie jednym szkoleniu. Dla mnie udział w Akademii Trenerów to z jednej strony podnoszenie kwalifikacji na wielu płaszczyznach, a z drugiej ugruntowanie wiedzy z możliwością sprawdzenia siebie pod kątem uczestników i pod okiem wybitnego szkoleniowca jakim jest Maciej Weinmann.

Podczas wszystkich modułów panowała rewelacyjna atmosfera współpracy tworzona przez uczestników i szkoleniowców, którzy prowadząc spotkania potrafili dotrzeć i zainteresować wszystkich obecnych.

Polecam i będę polecał Akademię Trenerów Sprzedaży tym, którzy poważnie myślą o byciu profesjonalnym trenerem.  Zapisując się do ATS liczyłem na wysoki poziom szkoleń i profesjonalizm – nie zawiodłem się !!!

Jacek Lenga
Trener Wewnętrzny
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V

 Z listu do nas, który możemy opublikować po zakończeniu szkolenia:

" Jak Ci kiedyś mówiłam,  od ponad 15 lat pracuję w różnych agencjach reklamowych na stanowiskach związanych z obsługą klientów, dużych, zagranicznych,  korporacyjnych firm jak również polskich , wiodących na naszym rynku.

Uczestniczyłam w związku z tym, w niejednym szkoleniu sprzedażowym i żadne z nich nie przyniosło aż tak dużej satysfakcji jak Twoje ! To przerosło wszelkie moje oczekiwania !!

Elementy merytoryczne – idealnie dopasowane do każdego modułu i na bardzo wysokim poziomie

Sposób przeprowadzania szkoleń:  interesująco – intrygujący, angażujący całkowicie wszystkich uczestników w każdym momencie jego trwania

A przede wszystkim chciałabym mocno podkreślić,  cudownie zbudowaną atmosferę  i jasno, profesjonalnie określone zasady współpracy w trakcie szkolenia  – partnerskie podejście do uczestników i stworzenie przyjaznej , bezpiecznej  atmosfery  - wszystkie te elementy spowodowały ogromną  motywację do brania intensywnego udziału każdego z uczestników w szkoleniu, w każdym jego momencie.

Reasumując, Twoje duże doświadczenie, profesjonalizm, ogromna wiedza  merytoryczna , to wszystko połączone z Twoim niespotykanym przyjaznym stosunkiem do uczestników spowodowało,  iż żyję w przekonaniu , że już nigdy żadna moja przyszła przygoda związana z podnoszeniem moich kwalifikacji nie przyniesie mi tak dużej satysfakcji !!

Jeśli kiedykolwiek rzeczywiście podejmę decyzję pójścia drogą trenerskiej kariery zdaję sobie sprawę, że nigdy nie doścignę Ciebie : wspaniałego Nauczyciela

Dziękuję Ci jeszcze raz bardzo  i cieszę się , że nie tracimy ze sobą kontaktu

Korzystając z okazji życzę Tobie oraz  Ewie i  Maćkowi spełnienia wszystkich marzeń i wspaniałego 2010 Roku"

Bożena Krak
Senior Account Executive
News Outdoor Poland
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V

Chcę podziękować za cały kurs. Rewelacyjne zajęcia, metodyka, ciekawe tematy, sympatyczni uczestnicy i wspaniali prowadzący.  Moje cele zostały w 100% zrealizowane i jestem w pełni usatysfakcjonowana uczestnictwem. Otrzymałam to,  czego oczekiwałam.
 
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego dobrego :)

Agnieszka Białomazur 
DSA Financial Group S.A.
Kierownik Zespołu
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V

Akademia Trenerów Sprzedaży diametralnie zmieniła moje wyobrażenie o tym jak powinno wyglądać profesjonalne szkolenie. Mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach” i rzeczywiście jako uczestnik wielu szkoleń mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć , że Akademia Trenerów Sprzedaży jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i zapewne to czyni ją tak „piekielnie” dobrym produktem.

Podczas pięciu intensywnych warsztatów zgłębiłem wiedzę zarówno z technik oraz psychologii sprzedaży, coachingu zespołu handlowego, a przede wszystkim nauczyłem się konstruować oraz przeprowadzać profesjonalne pod względem merytorycznym jak i technicznym szkolenia.

Prowadzący Maciej Weinmann oraz Ewa Bryl-Michałowicz zwrócili uwagę na wiele drobnych kwestii, które złączone w całość stanowią o powodzenia lub porażce projektu szkoleniowego. Zaangażowanie i poświecenie z jakim poprowadzili Akademie jest godne najwyższego uznania.

Uczestnicy szkolenia to w większość osoby z bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym oraz wspaniali ludzie w życiu prywatnym co dodatkowo stanowi o wyjątkowym charakterze całego przedsięwzięcia.  Wspólne rozmowy oraz wymiana poglądów między uczestnikami to nieoceniona wartość dodana Akademii Trenerów Sprzedaży.

Wszystkim osobom, które pragną zostać profesjonalnymi trenerami lub polepszyć swoje umiejętności trenerskie gorąco polecam Akademie Trenerów Sprzedaży, która powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu prowadzących.

Tomasz Swoboda
Dyrektor Zarządzający Perfekton

Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V

Jak szybko minął ten czas…
Dziś kończę Akademię Trenerów Sprzedaży.

Na początku myślałam, że to dużo pieniędzy, ale mój partner powiedział -  to nie prawda - to inwestycja w Twoją przyszłość,  w Ciebie.  Bo jeśli nie teraz to kiedy?

Nie żałuję, to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu.
Wiedza, doświadczenia,  jakie wyniosłam odmieniły moje życie.
Dzięki ludziom, których tam spotkałam znalazłam to czego szukałam…
Uwierzyłam w siebie, nabrałam dystansu do pewnych spraw, a przede wszystkim rozwinęłam się zawodowo.
Dzisiaj działam na wysokich obrotach, tak jak zawsze chciałam.
Polecam Akademię Trenerów Sprzedaży Tobie, Tobie i Tobie też…                   

Dziękuję Maciejom za poświęcony mi czas i nieocenioną pomoc.
Dziękuję Wszystkim, którzy byli w mojej grupie!


Barbara Orzechowska
Kierownik Salonu Paris Optique
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V

Chciałbym raz jeszcze podziękować za czas spędzony podczas kilku modułów szkoleń.

Muszę powiedzieć, że ten czas był dla mnie samą przyjemnością, ale również uświadomił mi jak wiele wyzwań jeszcze przede mną.

Podczas każdego z modułów byłem przez Was zaskakiwany, jak w sposób trafiający do różnych przecież osób, można skutecznie i ciekawie poprowadzić szkolenie.

Jestem przekonany, że wiedzę jaką zdobyłem dzięki Wam będę mógł wykorzystać do dalszego rozwijania moich zainteresowań oraz wykorzystać ją w pracy zawodowej.

Daniel Doniec
Account Group Manager
News Outdoor Poland
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja V

Szkolenie - Akademia Trenerów Sprzedaży w każdym uczestniku budzi emocje - nie można przejść obok i obojętnie. Dla mnie to była przygoda życia. Treść każdego modułu sprawdzałam w praktyce i trenerzy mówili PRAWDĘ.
 
Szkolenie to pozwoliło mi odnaleźć samą siebie, pozwoliło rozpostrzeć skrzydła i ruszyć w życie tak jak IKAR. Wiem, że tylko ode mnie zależy jak daleko dolecę.....
 
Z czystym sumieniem polecam każdemu Akademię Trenerów Sprzedaży super inwestycja, pod względem finansowym i czasowym - bezpieczna z dużym poziomem zwrotu.

Katarzyna Kulesza
PRO Media
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IV

Polecam Akademię Trenerów Sprzedaży! Miła i serdeczna atmosfera oraz ogromne zaangażowanie i entuzjazm prowadzących. Wiedzą co robią i o czym mówią. To naprawdę fachowcy w dziedzinie sprzedaży! Potrafią doskonale przekazać to, co sami potrafią. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Szkoda, że już się skończyło.

Beata Tyszka
Bank Spółdzielczy
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IV

Przychodząc do Akademii Trenerów Sprzedaży, chciałem przede wszystkim poznać nowoczesne techniki szkolenia handlowców, tak aby móc je skutecznie wykorzystywać w pracy menedżera sprzedaży.

Szkolenie naprawdę spełniło moje oczekiwania i polecam je wszystkim, którzy chcą skutecznie pracować jako trenerzy lub zarządzający zespołem sprzedażowym.

Bartłomiej Baudler
Dyrektor Sprzedaży Stradom SA
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IV

Szczerze rekomenduje Akademię Trenerów Sprzedaży wszystkim, którzy profesjonalnie chcieliby zgłębić tajniki pracy trenera sprzedaży. Uczestnictwo w akademii spełniło moje oczekiwania. Udział w tym kursie to nie tylko zdobywanie wiedzy, kształtowanie umiejętności i postaw, ale również wspaniała, twórcza atmosfera.

Robert Łobko
Fabryka Prasy
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IV

Szkolenie nie tylko w praktyczny sposób przygotowuje do specyficznej roli trenera sprzedaży, ale również było dla mnie źródłem do dalszego rozwoju osobistego.  Polecam wszystkim osobom pragnącym swoje życie związać z szeroko rozumianą sprzedażą.

Krzysztof Czupryński
Dyrektor Produktu Marbet Sp. z o.o. 

Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IV

Uczestniczyłem w IV edycji Akademii Trenerów Sprzedaży Szkolenie bardzo fajne, przyjazna atmosfera, wspaniali prowadzący plus uczestnicy na świetnym poziomie. Bardzo dużo twórczej pracy spowodowało, że w znacznym stopniu poszerzyłem swoje umiejętności trenerskie. Polecam !!!

Rafał Kal
Kierownik działu szkoleń Media Expert
Akademia Trenerów Sprzedaży Edycja IV
Poleć tę stronę znajomemu.

Wpisz jego adres poniżej, zostanie do niego wysłana informacja.


Warsztaty

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 64)
od: 2018-04-14 do: 2018-07-01 program

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 65)
od: 2018-07-07 do: 2018-10-14 program

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 66)
od: 2018-09-22 do: 2019-01-06 program

Organizatorzy
sales force - development academy
development partners
Partnerzy
polska izba firm szkoleniowych
rynek szkoleń
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o programie, skorzystaj z Newsletter-a.
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Development Partners, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Akademia Trenerów Sprzedaży
Tel. + 48 71 729 73 43, Tel. Kom 500 016 018, e-mail: office@trenerzy-sprzedazy.pl