O projekcie

Pobierz ofertę
W celu otrzymania programu i oferty, wypełnij poniższy formularz:
imię:
nazwisko:
telefon:
e-mail:
firma:
Kontakt telefoniczny
Podaj numer telefonu, a zadzwonimy do Ciebie:
telefon:
Stopka

Nie sztuka miotać slajdami na szkoleniach

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem na temat roli trenerów sprzedaży w organizacji oraz przyszłości zawodu trenera, w którym ekspert naszej szkoły trenerów, Maciej Weinmann dzieli się swoimi doświadczeniami. 

Zapraszamy do lektury ! Trener biznesu - dobry sposób na karierę

Eksperci szacują, że w Polsce brakuje nawet 2 tys. fachowców od szkolenia. Rynek usług trenerów biznesu rośnie i nie zaszkodzi mu spowolnienie w gospodarce.

Najlepsi trenerzy zarabiają po kilka tysięcy złotych za jednodniowe szkolenie. Dolna stawka za godzinę treningu to ok. 60 zł. To pozwala zarobić nawet 10 tys. zł miesięcznie.

czytaj więcej


10 wskazówek dla trenerów

Praca trenera związania jest nie tylko z umiejętnościami dydaktycznymi i doświadczeniem zawodowym, ale również stosowaniem zestawu metod zapanowania nad grupą i wzbudzenia zainteresowania uczestników.

Jeśli ktoś prowadzi szkolenia, a nie jest jeszcze doświadczonym trenerem, powinien znać 10 wskazówek, które ułatwią jego pracę.
czytaj więcej


Gdy rozum śpi, budzą się demony

Zapraszamy do lektury artykułu na temat roli komunikacji w organizacji, w którym nasz ekspert Maciej Weinmann przedstawia swoją opinię na ten temat.

Zapraszamy do lektury !

 Jak wspomagać sprzedaż?

Zdobycie nowego klienta kosztuje kilkakrotnie więcej niż zatrzymanie obecnego. Wydaje się jednak, że wiele firm, w tym także sklepów detalicznych, niestety wciąż beztrosko stać na poniesienie tego kosztu.
 
Tymczasem dbanie o klientów może nic nie kosztować, a przynieść znacznie większe korzyści. Przybierająca różne firmy dbałość o klientów nazywana jest wsparciem posprzedażowym. Choć od lat jest obecna w podręcznikach marketingu i programach różnego rodzaju szkoleń, w praktyce ciągle bywa zaniedbywana.

Jak dbać o Klientów i ich lojalność prowadząc mały biznes, doradza - Maciej Weinmann - autor programu Akademii Trenerów Sprzedaży.
czytaj więcej


Polska w szale zakupów

Wyższe pensje, łatwo dostępne kredyty i tani dolar – oto powody boomu zakupowego- tłumaczy trener sprzedaży Maciej Weinmann.

Kupujemy na potęgę: samochody, odzież, żywność, meble, sprzęt RTV i AGD - donosi Główny Urząd Statystyczny. W porównaniu z październikiem zeszłego roku sprzedaż wzrosła o blisko 20 procent. Skąd ten boom? Eksperci tłumaczą to rosnącym optymizmem Polaków - informuje DZIENNIK.

» Zamknij X zobacz galerię PU061207_026 fot. Paweł Ulatowski / Pawel

czytaj więcej


Jak sprzedać drogo i jednocześnie zadowolić klienta?

Klient kupując produkt, kupuje narzędzie do zaspokojenia danej potrzeby. To narzędzie musi mieć określony standard (produkt oczekiwany). Wiedząc, że „nic za darmo” klient oczekuje również pewnego poziomu ceny.

Wynikać to może np. ze znajomości ceny rynkowej na dany produkt, ze wcześniejszego doświadczenia czy z informacji uzyskanych od innych osób. A zatem jak sprzedawać drogo zarazem uzyskując satysfakcję Klienta ? 

czytaj więcej


Sztuka Sprzedaży

Sprzedawanie jest sztuką, może też stać się pasją aby jednak stać się profesjonalistą trzeba posiąść pewne umiejętności.

Ekspert w dziedzinie sprzedaży Tom Hopkins przywiązuje dużą wagę do umawiania się na spotkanie. Twierdzi on, że najlepszym sposobem do przekonania kogoś do kupna jest spotkanie się z nim twarzą w twarz. Aby zachęcić osobę do spotkania użyj telefonu.
czytaj więcej

Poleć tę stronę znajomemu.

Wpisz jego adres poniżej, zostanie do niego wysłana informacja.


Warsztaty

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 64)
od: 2018-04-14 do: 2018-07-01 program

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 65)
od: 2018-07-07 do: 2018-10-14 program

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 66)
od: 2018-09-22 do: 2019-01-06 program

Organizatorzy
sales force - development academy
development partners
Partnerzy
polska izba firm szkoleniowych
rynek szkoleń
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o programie, skorzystaj z Newsletter-a.
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Development Partners, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Akademia Trenerów Sprzedaży
Tel. + 48 71 729 73 43, Tel. Kom 500 016 018, e-mail: office@trenerzy-sprzedazy.pl