O projekcie

Pobierz ofertę
W celu otrzymania programu i oferty, wypełnij poniższy formularz:
imię:
nazwisko:
telefon:
e-mail:
firma:
Kontakt telefoniczny
Podaj numer telefonu, a zadzwonimy do Ciebie:
telefon:
Stopka

Warsztaty

Szkoła Trenerów Sprzedaży


Szkoła Trenerów Sprzedaży to cykl pięciu wyjątkowych szkoleń zaprojektowanych specjalnie do potrzeb i wyzwań, przed którymi stają osoby prowadzące treningi grupowe i coachingi indywidualne dla sił sprzedaży.

Jest to 10-dniowe intensywne szkolenie prowadzone w nielicznych i elitarnych grupach. Co ważne, zapewniamy naszym uczestnikom certyfikację  trenerską.
 
Certyfikat Kompetencji Trenera Sprzedaży® promuje absolwenta na rynku oraz potwierdza przygotowanie i kompetencje potrzebne do roli i kariery profesjonalnego trenera i coacha. Co ważne, ukończenie Szkoły Trenerów Sprzedaży potwierdza również unikalne na rynku kompetencje Certyfikowanego Mentora Sprzedaży®

Moduły Tematyczne w ramach Szkoły Trenerów Sprzedaży to:
  1. Psychologia sprzedaży dla trenerów
  2. Planowanie i projektowanie szkoleń sprzedażowych
  3. Prowadzenie szkoleń sprzedażowych
  4. Coaching Sprzedażowy
  5. Certyfikacja trenerska

 

Moduł Pierwszy

"Psychologia Sprzedaży dla Trenerów"


Celem warsztatu jest doskonalenie wiedzy na temat profesjonalnego procesu sprzedaży, jego poszczególnych elementów oraz pokazanie "krok po kroku" etapów sprzedaży przez pryzmat praktyki szkoleniowej. Moduł tworzy bazę i kontekst do rozwoju umiejętności prowadzenia szkoleń sprzedażowych.
 
Podczas warsztatu rozwijana jest świadomość sprzedażowa uczestników oraz doskonalone  są kompetencje trenerskie w zakresie prowadzenia szkoleń.  Uczestnicy poznają skuteczne strategie i koncepcje psychologii sprzedaży, które będą z powodzeniem stosować na prowadzonych treningach i coachingach.


Za sprawą udziału w module uczestnicy poznają
i przećwiczą:Czas trwania modułu: 2 dni
ZgłoszenieModuł Drugi

"Planowanie i projektowanie
szkoleń sprzedażowych"


 


Celem warsztatu jest przekazanie niezbędnej wiedzy na temat projektowania szkoleń oraz praktyczne doskonalenie tej umiejętności. Co ważne, podczas warsztatu uczestnicy "pod okiem" prowadzących projektują szkolenia sprzedażowe. Rezultatem jest  przećwiczenie projektowania szkoleń i pozyskanie umiejętności tworzenia autorskich programów, gotowych do zastosowania na sali treningowej.

Podczas szkolenia przekazane i wypracowane zostaną ćwiczenia, gry oraz inne materiały pomocne w osiąganiu założonych celów treningowych. Warsztat rozwinięty jest o praktyczne wskazówki dotyczące procesu uczenia się i rozwoju kompetencji ludzi dorosłych.
 
Po tej części naszej Akademii Trenerów Sprzedaży, zadaniem uczestników będzie przygotowanie pełnego projektu szkolenia,  którego godzinny fragment przeprowadzą podczas spotkania piątego - sesji certyfikującej.
 
Zaprojektowanie programu szkolenia i przeprowadzenie jego fragmentu jest formą zaliczenia i certyfikacji trenerskiej w Akademii Trenerów Sprzedaży.  


Za sprawą udziału w module uczestnicy poznają
i przećwiczą:

Czas trwania modułu: 2 dni
Zgłoszenie


Moduł Trzeci
"Prowadzenie szkoleń sprzedażowych"


Trzeci warsztat skoncentrowany jest na doskonaleniu umiejętności trenerskich w zakresie prowadzenia szkoleń sprzedażowych. Przećwiczone zostaną zagadnienia związane z dynamiką grupy treningowej i rolą komunikacji interpersonalnej w pracy trenera.
 
W trakcie warsztatu uczestnicy prowadzą merytoryczne prezentacje oraz otrzymują rozwojową informację zwrotną. To sprawia, że bardzo skutecznie doskonalą umiejętności prowadzenia wystąpień publicznych, w tym szkoleń sprzedażowych. Wszystkie wystąpienia są rejestrowane na Video i omawiane z uczestnikami. Po wystąpieniach każdy z uczestników otrzymuje płytę DVD ze swoją prezentacją jako materiał do pogłębionej refleksji i analizy w celu rozwoju kluczowych umiejętności trenerskich.

Za sprawą udziału w module uczestnicy poznają
i przećwiczą:

Czas trwania modułu: 2 dni
Zgłoszenie

Moduł Czwarty
„Coaching Sprzedażowy”

 

O efektywności handlowca i jakości jego pracy decyduje wiele czynników. Do najważniejszych z nich niewątpliwie należą: zmotywowanie, odpowiednia postawa oraz umiejętności sprzedażowe. Stosując techniki coachingowe osiągamy efekty praktycznie niedostępne innym formom rozwijania kompetencji – pozyskujemy długotrwałe zaangażowanie i motywację podwładnego do efektywnego wypełniania zadań sprzedażowych.

Celem czwartego modułu Akademii Trenerów jest rozwój i doskonalenie umiejętności prowadzenia coachingu handlowców.

Za sprawą udziału w module uczestnicy poznają
i przećwiczą:

Czas trwania modułu: 2 dni
Zgłoszenie

 

Moduł Piąty
„Certyfikacja trenerska"

 

Podczas piątego spotkania uczestnicy przechodzą proces certyfikacji. Każdy z uczestników bierze udział w zadaniach grupowych z zakresu sprzedaży oraz metodyki szkoleniowej. W dalszej części certyfikacji, uczestnicy przeprowadzają godzinny fragment swojego autorskiego szkolenia, z zastosowaniem różnorodnych technik treningowych. 

Uczestnicy prowadzą prawdziwe gry, ćwiczenia, dyskusje oraz prezentacje. Główny akcent w czasie zajęć  kładziemy na stworzenie każdemu uczestnikowi warunków do uzyskania informacji zwrotnej od trenerów prowadzących i biorących udział w warsztacie.

Dzięki przepracowaniu swojego szkolenia "w bezpiecznej grupie" uczestnicy mają możliwość doskonalenia umiejętności trenerskich oraz zweryfikowania programu na "żywym organizmie". W wyniku certyfikacji powstają także indywidualne plany rozwojowe, które przekazywane są osobiście uczestnikom po zakończeniu kursu. Stanowią one podstawę do dalszej pracy własnej po zakończeniu Akademii Trenerów Sprzedaży.

Czas trwania modułu: 2 dni

Zgłoszenie

Zamieszczone zdjęcia pochodzą z certyfikacji trenerskiej V i VI edycji Akademii Trenerów Sprzedaży
Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) 2009 Development Partners i Akademia Trenerów Sprzedaży
 
Jakiekolwiek wykorzystywanie zdjęć narusza Prawa Autorskie firmy www.pl-foto.pl Tomasza Szambelana.

 
Poleć tę stronę znajomemu.

Wpisz jego adres poniżej, zostanie do niego wysłana informacja.


Warsztaty

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 64)
od: 2018-04-14 do: 2018-07-01 program

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 65)
od: 2018-07-07 do: 2018-10-14 program

Szkoła Trenerów Sprzedaży

(Warszawa Edycja 66)
od: 2018-09-22 do: 2019-01-06 program

Organizatorzy
sales force - development academy
development partners
Partnerzy
polska izba firm szkoleniowych
rynek szkoleń
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o programie, skorzystaj z Newsletter-a.
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Development Partners, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Akademia Trenerów Sprzedaży
Tel. + 48 71 729 73 43, Tel. Kom 500 016 018, e-mail: office@trenerzy-sprzedazy.pl